Americké automobilové krásky oficiálně v Česku: Pořiďte si pekelně rychlý Dodge

Milujete klasické americké auťáky? Chcete si nějaký pořídit, ale odrazovalo vás papírování a nejistota nákupu na vlastní pěst? Tyto starosti teď odpadají. V Česku, konkrétně v Praze  10 v showroomu United Cars & services s.r.o., můžete nově nejen obdivovat, ale i zakoupit modely značek Cadillac, Corvette i Camaro, ale nově i RAM, Dodge a to modely, Challenger, Charger a Durango.

Je jasné, že všechny americké vozy do puntíku splňují veškeré normy a homologace. Součástí zastoupení je samozřejmě i autorizovaný servis a sklad originálních náhradních dílů. Díky oficiálnímu zastoupení v České republice tak definitivně odpadá v minulosti mnohdy složité shánění náhradních dílů, případně firemní dokumentace pro tyto americké modely. Navíc, pokud má zákazník zájem, může zvolit expresní dodání potřebných komponentů. Nejedno srdce automobilových nadšenců teď jásá. Vždyť kdo by někdy nezatoužil například po opravdovém americkém pickupu RAM 1500? Tou pravou třešničkou na dortu je však pekelná kočka SRT Hellcat, která vás dostane za mříže během několika málo sekund. Nevěříte?

Vyprávět by o tom mohl majitel tohoto auta z americké Indiany. Policistou byl zadržen poté, co mu na dálnici s rychlostním limitem 113 kilometrů za hodinu byla naměřena rychlost 254 km/h. Jen tak mimochodem, bylo to v půl druhé ráno. Chlapík výkon 707 koní rozkmital k pořádnému průšvihu, že? Sám sobě i svým dvěma spolujezdcům dokázal, že je fakt borec. Muži zákona však neměli pochopení ani pro to, že si celkem chytře ke svému pokusu vybral noc a ulici, na které nebylo ani živáčka. Auto mu odtáhli a řidič skončil ve vězení. Na druhou stranu, opravdu by vás tohle odradilo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *