Česká Kim se chystá do Monzy! Co řekne jezdcům F1?

Ta se s tím teda nepáře! 2. září se česká Kim Kardashian chystá na Velkou cenu F1 do Monzy, aby jezdcům a hlavně organizátorům šampionátu vysvětlila, že zrušit grid girls na startech závodů fakt není dobrý nápad. Andrea se odmítnutí nebojí.

Krásné dívky a rychlé stroje k sobě prostě patří. To si myslí většina fanoušků, ale i odborníků. Důvody, proč zrušit grid girls, tak před sezónou pochopil jen málokdo. „Tvrdili, že je to snad pro ženy urážlivé, nebo co. Že je vystavují. Ale to je přeci nesmysl. Hezká holka se ráda ukáže,“ má jasno sexy brunetka. Proto odcestuje na nejbližší Velkou cenu a udělá rozruch. „Když to půjde, chci se o tom s někým pobavit. Ale hlavně se jedu podívat na závody, rychlá auta a krásní chlapi mě dost baví, je to má velká láska,“ vyznala se.

Dívka, která se narodila v česku, ale má bulharské kořeny, působí velmi sebevědomě. Představa, že něco vysvětluje majitelům Formule 1, tak v jejím podání nevypadá až tak moc komicky. Ovšem je pravda, že k “hlavounům” se bude jen těžko dostávat. „Nedělám si přehnané naděje, to se nebojte. Jak jsem řekla, když to půjde a budou mít chuť si poslechnout můj názor, ráda jim ho upřímně řeknu. Jinak se ale budu dobře bavit a doufat, že grid girls budou od příští sezóny opět nedílnou součástí kolotoče F1. A žádné vyzáblé modelky, ale holky krev a mlíko jako já a original Kim.“

 Foto: archiv a Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *