Český divák se dočkal: SPORT 5 bude vysílat závody ADAC Formule 4 i ADAC GTA Masters

Český fanda moto sportů dostává v posledních letech celkem slušný příděl své oblíbené stravy. Ovšem jen pokud vlastní satelit či kabelové připojení, nebo sportovní programy “chytá” jinou formou. Jestli jste stále omezeni jen na základní výbavu, je čas uvažovat o rozšíření. I díky tomu, že stanice SPORT 5, jejíž signál je kromě kabelu a satelitu šířen i volně, přichází s další neodolatelnou nabídkou.

Už dávno to není jen o Formuli 1. Milovníci moto sportů chtějí více, mnohem SPORT 5 je dobrá volba už proto, že původně vznikla jako motoristická televize, ale teď se zaměřuje i na jiné sporty. Kdo jiný by se tedy měl o potřeby nadšenců rychlých vozů (ale samozřejmě nejen jich) starat? SPORT 5 nově přichází s parádní nabídkou. Vysílat totiž bude závody seriálu ADAC Formule 4 a také ADAC GTA Masters. V prvním případě jde o jakousi “školku” talentovaných jezdců, kteří se perou o přízeň velkých týmů. Pro našince je to zajímavé také proto, že se na startu pravidelně bude objevovat český reprezentant Tom Beckhäuser. Ale nejen on. Na soupiskách stájí můžeme najít hodně zajímavá jména, jako je například David Schumacher, synovec známého Michaela a syn Ralpha, nebo Enza Fittipladiho, vnuka slavného Emersona.

Pokud jde o ADAC GTA Masters, tak se jedná o mistrovství GT vozů. V mezinárodním šampionátu upravených supersportů vozů kategorie GT3 se základnou v Německu se představí parádní káry. Fanoušek si tak rozhodně přijde na své. Vždyť kdo by nechtěl vidět auta jako Audi R8 LMS, Corvette C7 GT3-R, Lamborghini Huracán, BMW M6 GT3, Porsche 911 GT3-R, Mercedes AMG GT3, Honda NSX GT3 nebo Ferrari 488 GT3. Navíc zde bude české zastoupení v podobě týmu ISR a jezdce Filipa Saquardy. Díky televizní stanici SPORT 5 u toho budete moci být i vy. Obě série budou komentovat Michal Zima a Jan Charouz.

Foto: adac-motorsport.de, adac-gt-masters.de

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *