Charouzovi hoši dřou i ve volnu: Takhle paří F1 2018 na Playstationu

Testování, tréninky, posilovna a tak dále. Takový je život profesionálních závodních jezdců. Výjimkou samozřejmě nejsou ani piloti historicky jediné české stáje v seriálu Formule 2. Antonio Fuoco i Louis Delétraz z Charouz Racing System občas rádi trošku vypnou, byť z formule vlastně ani nevylezou.
Oba jezdci nováčka seriálu F2 si v sezóně zatím vedou nadmíru dobře. Oba už mají za sebou umístění na stupních vítězů, Fuoco dokonce dokázal triumfovat na jedné z nejtěžších tratích v Monaku. O nadcházejícím víkendu se jede další díl šampionátu, tentokrát v belgickém Spa. Takže Ital i Švýcar jsou samozřejmě ve fázi příprav. Přesto si večer najdou chvíli, aby se odreagovali. „PlayStation vozím s sebou i na závody. Ne, že bych hrál pokaždé, ale když si chci vyčistit hlavu, sednu k tomu,“ potvrdil Fuoco.
Stejně to má i jeho týmový parťák. „Asi nikoho nepřekvapí, že hrajeme F1 2018. Prostě z toho kokpitu se nám moc nechce. A možná se už takhle připravujeme do formule 1,“ usmíval se Delétraz, který se na závody ve Spa moc těší. V předešlých podnicích se mu totiž nedařilo úplně podle představ. Možná okruh natrénuje právě na PlayStationu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *