Chcete mě? Jmenuji se Kona a jsem kočka, navíc elektrická

Vypadám opravdu dobře, našlapuji velice tiše a bez emisí, když jsem na lovu (nebo jde někdo po mě), tak mám úžasné zrychlení. Jsem úžasná a jedinečná. Jsem KONA Electric a jsem prvním elektrickým kompaktním SUV v celé Evropě. Chcete mě?

Můžete si říkat co chcete a být sebevětšími fanoušky vůně benzinu či nafty, ale jedno je jisté. V Elektrických vozech je budoucnost a nebude to trvat dlouho, budeme v nich jezdit všichni. Nebo minimálně většina z nás. Pravdou také je, že co se týká SUV, zatím to na Starém kontinentu nebylo až tak úplně slavné. Ovšem minulý čas je zde zcela na místě. KONA Electric je totiž parádním elektrickým SUV, které splňuje očekávání náročných řidičů. Ke všeobecné spokojenosti tedy už chybí jen více nabijecích stanic, Česká republika v tomto ohledu zatím za západním světem docela tápe.

I když vlastně, ani tady nemusíme příliš truchlit. Nová KONA electric, která nabízí třeba i prostornou karosérii přesně podle “předpisů” SUV, totiž zvládne dojet na jedno nabití velmi slušných 546 kilometrů, což je například z Prahy do Brna a zpět a ještě vám zbude docela slušná porce kilometrů na popojíždění českou i moravskou metropolí. Ano, elektrická auta jsou stále pro mnohé spíš strašákem, ale nebyl to náhodou třeba i parní stroj z dílny Jamese Watta, který ve své době děsil všechny na počkání? Neodmítejme budoucnost, ona si nás totiž stejně najde. Tak se raději připravme…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *