Ericsson nebo Leclerc? V Sauberu to bude pořádný boj

Dva skvělí jezdci, jen jedno místo týmové jedničky. O stáje Sauber si sice letos neočekávají žádné zázraky, oc se týká umístění na prvních místech. Přesto bude zajímavé sledovat, co se uvnitř týmu děje.

Navenek se sice všichni tváří roztomile, rozdávají úsměvy na všechny strany a dodržují profesionální přístup. „Je to skvělý člověk a určitě také výborný jezdec. Vždyť je hodnocený jako jeden z nejlepších nováčků v celém seriálu. Jistě umí hodně,“ vzkázal Marcus Ericsson na adresu svého mladého týmového kolegy. Ten se samozřejmě nenechal zahanbit. „Vždycky je dobré mít v týmu takto zkušeného borce. Může přinést opravdu hodně, je dobře, že je právě u nás,“ tvrdil Charles Leclerc. Jenomže pod povrchem to začíná lehce bublat.

Je zřejmé, že oba jezdci mají velké ambice. Chtějí, aby se vše točilo kolem nich. Ostatně, je to logické a samozřejmě v téměř každím týmu. Každý jezdec chce dostat přednost před svým konkurentem, když přijde na lámání chleba. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Jisté je, že ukočírovat vášně možná nebude v Sauberu vůbec jednoduché.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *