Fittipaldi jako Spider Man? Proč ne, když to jde

Umíte si představit Pietra Fittipaldiho, který v loňské sezóně vyhrál šampionát Formule V8 3.5 v barvách českého týmu Lotus Antonína Charouze, v kombinéze Spider Mana? Dobře, asi by to bylo přehnané. Vnuk dvojnásobného mistra světa F1 Emersona Fittipaldiho však má tuto postavičku rád v rámci relaxování na PlayStationu.

Jako závodní jezdec by si Pietro možná někdy přál, aby měl nadpřirozené schopnosti. Nějaká výhoda proti soupeřům by se jistě sem tam hodila, na druhou stranu i mladý Fittipaldi zřejmě ví, že bude lepší se spoléhat na vlastní trénink a umění. „Spoléhat se na zázraky? To asi ne. S takovým přístupem bych možná bych pak mohl jezdit maximálně tak s popelářským vozem, ne s formulí,“ usmívá se brazilský pilot. Jedním dechem však přiznává, že PlayStation je opravdu jeho vášní. Když má volnou chvíli, zasedne a paří. Jak ale tvrdí, nikdy to nepřehání.

V úvodu jsme se o Spider Manovi zmínili úmyslně. Na začátku září totiž vychází nová hra právě s touto tematikou a Pietro už se nemůže dočkat. „Když se na tu hru podíváte, tak zjistíte, že fakt není pro malé děti. Už jen kvůli ovládání, ale také se musí alespoň někdy přemýšlet,“ směje se. Tak snad mu to půjde. A kdyby náhodou ne, pořád ještě může sáhnout po závodních simulátorech, kterých PlayStation nabízí dost a dost. Tam by mohl vynikat, průpravu má více než dobrou z reálného života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *