Neděle 17. ledna 2021
Motorsport Monday CZ
  • HOME
  • Formule
  • Cestovní vozy
  • Rallye
  • Ostatní
No Result
View All Result
  • HOME
  • Formule
  • Cestovní vozy
  • Rallye
  • Ostatní
No Result
View All Result
Motorsport Monday CZ
No Result
View All Result

reklama

Foto Story: Mick Schumacher po 30 letech ve stopách famózního otce

Je tomu právě 30 let, co roku 1988 vtrhl jistý Michael Schumacher na mezinárodní automobilovou scénu. Stal se tehdy mistrem šampionátu Formel König a v zásadě ovládl i německé mistrovství Formule Ford 1600, do kterého se ovšem přihlásil až od poloviny sezony.

O tři desetiletí později sahá po svém prvním velkém titulu jeho syn Mick: „Malý Schumi“ se poslední tři roky v monopostech nepředvedl jako budoucí Weltmeister, jeho letošní finiš v evropském mistrovství Formule 3 je ovšem senzační. I na Red Bull Ringu rozdrtil konkurenci možná až příliš dominantním způsobem.

Tohle se v Rakousku dělo kolem F3.

Text a foto: Roman Klemm

Mick Schumacher jde svému otci pořád více do podoby – a to nejen opticky. Syn Michaela se konečně naučil i vyhrávat!
Takhle vypadalo – až na jedinou výjimku – posledních 6 závodů ME Formule 3: Schumacher byl od startu až do cíle na špičce
Tou jedinou výjimkou byla neděle odpoledne: Zde je zobrazena klíčová situace, kdy se Robert Shvartzman protlačil v první zatáčce do vedení před Schumachera
Obrázek, na který si v příštích letech možná budeme muset zvyknout: Mick Schumacher projíždí vítězně cílem…
– …a pak by radostí objal celý svět
– …a pak by radostí objal celý svět
A že měli radost!
Stáji Reného Rosina jeho piloti předčasně zajistili i titul mistra týmového hodnocení
Stupínek vítězů v neděli večer: Tentokrát se nejlépe smál Shvartzman před Schumacherem a Aberdeinem
Junior Red Bullu, Daniel Ticktum se za to nachází na opačném konci žabříčku spokojenosti: Také Spielberg byl pro Brita propadákem…
…a málokdo věří, že se vůči Schumacherovi dokáže prosadit
Domácí naděje: Jeho Veličensto „Císařpán“ Ferdinand (von) Habsburg nastoupil v zajímavě řešeném overalu. Uvidíme nadaného šlechtice příští rok ve Formuli 2?
Velký víkend měla i fanoušky věčně obletovaná Sophie Flörschová…
V neděli si totiž dojela pro první bod kariéry!
Jak jen dostane talentovaná blondýna tuhle hřívu pod helmu?
Očividně ví jak na to…
– …- po několika letech v motokárách a dvou sezonách ve Formuli 4…
Ve stínu Schumachera tu jsou ale i jiní: Juri Vips před Jehanem Daruvalou
Dominika Rozmajzlová na gridu
Formule 3 se na Red Bull Ringu předvedla v dobrém světle a její promotéři měli pro fandy dobrou zprávu: Pojede v rámci DTM i roku 2019!
Předchozí článek

Foto-Story: DTM v Rakousku pod režií Audi

Další článek

Sacha Fenestraz: Chci se učit a jezdit co nejrychleji. Uvidíme, jak to dopadne

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

© 2020 Motorsportmondaycz

  • HOME
  • Kontakt
No Result
View All Result
  • HOME
  • Kontakt

© 2020 Motorsportmondaycz