Gasly si dělal srandu z Alonsa, fanoušci mu to spočítali

Velkou cenu Bahrajnu dokončil Pierre Gasly na čtvrtém místě, což byl naprosto šokující výsledek a nejlepší umístění pro stáj Honda po návratu do Formule 1 v roce 2015. Jenže to neznamená, že by si francouzský jezdec mohl dovolovat.

Po dojezdu do cíle totiž pilot v týmovém rádiu řekl větu „Now we can fight“ (nyní můžeme bojovat) a parafrázoval tak vyjádření Fernanda Alonsa po Velké ceně Austrálie. „Byl to vtip,“ přiznal Gasly. Prý tím nic nemyslel směrem ke španělskému jezdci, ale chtěl ukázat, že si Honda po třech letech s MacLarenem zaslouží uznání. „Fernanda Alonsa si velmi vážím, nikdy by mě nenapadlo dělal si legraci z něj. Opravdu to bylo jen pro Hondu,“ vysvětloval závodník.

Fanouškům Formule 1 a hlavně pak španělského borce to však nestačilo. Okamžitě po závodě se na sociálních sítích zvedla vlna kritiky, která Gaslyho výrok odsuzovala. „Bylo to šílené, lidé vůbec nepochopili, co jsem chtěl vyjádřit,“ kroutil hlavou Francouz. Buď jak buď, příště by si měl asi více dávat pozor na jazyk Přeci jen zase taková hvězda ještě není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *