George Russell bude jezdit F2, v týmu doplní Aitkena

Formule 2 bude v nadcházející sezóně pro českého fanouška extrémně zajímavá. Aby také ne, když v ní bude jezdit tuzemský tým! Zatímco Charouz Racing System už má o složení svého týmu jasno delší dobu, ART Grand Prix F2 jezdeckou dvojici uzavřela právě dnes.

Bude to sázka na nováčka v seriálu F2 Georga Russella. Ten přichází z Formule 3, kterou se mu podařilo v minulée sezóně vyhrát. V ART tak doplní Jacka Aitkena. Pikantní na tom, že oba se v totožném týmu sešli už loni a byli velkými konkurenty v boji o titul. Evidentně jim to ale svědčilo, jinak by na to manažeři stáje těžko vsadili. Tím spíš, kdž má ART co napravovat. Předchozí sezóna totiž nedopadla zcela podle představ, stáj brala až konečné čtvrté místo, což rozhodně neodpovídalo ambicím, které zde mají.

Není však nic staršího než loňská sezóna. Nobuharu Macušita ani Alex Albon už v týmu nejsou. Teď je čas na nápravu, což by měl zařídit právě Russell. „Jsem rád, že jsem právě v tomto týmu. Čeká mě obrovská výzva v podobě Formule 2, chci být stejně úspěšný, jako loni. Bude to těžká práce, ale věřím, že to společně dokážeme. Vím, že máme na to, abysme byli nejlepší,“ má jasno Russell.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *