Hamilton se musel omlouvat kvůli synovci v šatech princezny

Žijeme v hodně zvláštní době. Na vlastní kůži to pocítil i Lewis Hamilton, když na sociální sítě umístil vánoční video, kde se jeho synovec promenuje v princeznovských šatech. Co je na tom zvláštního? Čtěte dále.

Mistr světa Formule 1 je prakticky non stop pod dohledem. Aby také ne, když ho na Instagramu sleduje téměř 6 milionů lidí. Takže jakmile tam cokoli umístí a není to jen trošičku společensky “korektní”, hned je oheň na střeše. O Vánocích tam Hamilton dal video, kde je jeho malý synovec v šatech a hraje si na princeznu. Jezdec k tomu napsal: „Jsem teď smutný, proč máš na sobě šaty princezny? To si bereš na Vánoce?” Klučina přikyvoval s tím, že je to prostě hezké. A Hamilton na to odpověděl: “Kluci za princeznu nechodí.”

Okmažitě tím vzbudil vlnu nevole, což je dokonalý obraz dnešní na hlavu padlé doby. Každý, kdo uvažuje racionálně ví, že kluci se za princeznu opravdu nehodí. Jenže Hamilton příspěvek raději smazal a později se omluvil. Prý vždy podporoval lidi, kteří žijí svůj život přesně tak, jak chtějí a nikdo jim v tom nemůže bránit. No, uvidíme, co se stane, až někdo bude chtít třeba placka a strčí hlavu pod kola auta. Nesmysl? Proč jako?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *