Hamilton: Vettel může být dobrý, sezóna bude zajímavá

Rekord okruhu a jasný vzkaz soupeřům, že se s ním v nadchazející sezóně Formule 1 musí stoprocentně počítat. Sebastian Vettel si dokonce vysloužil i uznání úřadujícího mistra světa Lewise Hamiltona.

Předsezónní testy v Katalánsku byly narušené zimou, mrazem i sněhem. I když neukázaly zdaleka vše a realita se odhalí až v rámci prvního závodu v Bahrajnu, něco málo se přeci jen vyvodit dá. Stáj Red Bull by mohla být plnohodnotně ve hře a snad i útočit na mistrovský titul. A pak samozřejmě Ferrari, konkrétně práve Vettel. Pravdou však je, že rekordní čas čas 1:17.182 zajel na hyperměkkých pneumatikách. „Red Bull může být velkou výzvou. Pro zajímavost šampionátu je to dobře. My, Ferrari a Red Bull. Proč ne?“ zamýšlel se Hamilton nad konkurencí.

Přesto z parádní času nedělal britský pilot žádné závěry. „Nevím, v jaké situaci to zajel, jestli to nebyla jen simulace závodu. Ale je mi to jedno. Uvidíme na trati, tam to bude dležité. Tohle jsou stále jenom testy,“ má jasno Hamilton. První závod už se nezadržitelně blíží. Jestli bude Red Bull opravdu konkurenceschopný se ukáže až na trati.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *