Hotovo: Formule 1 ruší Grid Girls

O čem se zatím jen spekulovalo a o čem jsme před několika týdny informovali, se stalo skutečností. Formule 1 s definitivní platností od letošní sezóny ruší grid girls. Dívky prý urážejí ženskost a je to příliš vulgární.

Ještě relativně nedávno se přitom zdálo, že role grid girls bude “umravněna”. Asi nikdo nepředpokládal, že se zruší úplně. „Jsme připraveni z nich udělat důležitější součást seriálu,“ tvrdil ředitel pro globální sponzorství a obchodní partnerství F1 Murray Barnett. Jak dlouhý je však název jeho funkce, tak krátké nožičky tato věta měla. V podstatě zemřela ještě dřív, než se stačila zhmotnit v něco vážnějšího. Nakonec tedy padlo rozhodnutí, že grid girls skončí úplně, Jakoby zkrátka nikdo neměl příliš chuť přemýšlet a přicházet s nápady. Tak se to zamázlo.

Na startovním roštu se tedy prý mají jezdci setkávat z hosty a VIP osobnostmi. Jaksi někomu nedošlo, že spousta hostů tam chodí právě a jen kvůli těm pěkným holkám. Zákaz se netýká pouze seriálu Formule 1, ale i GP3 a Formule 2.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *