Hurá, Räikkönen má Instagram! Ale bude mu vůbec k něčemu?

Jestli jste někdy někomu řekli, že se chová jako chladný seveřan, tak jste určitě osobně nepoznali tohohle Fina. Kimi Räikkönen je zřejmě tím mužem, kvůli kterému toto přísloví vzniklo. Málokdy dventiluje své emoce, stále vypadá naprosto klidně a vyrovnaně. Je tedy jasné, že sociální sítě nejsou jeho nejsilnější stránkou.

Ne nadarmo se však říká, že každá mince má dvě stránky. Kimi sice není prototypem šprýmaře a vypravěče báchorek či nejrůznějších historek z “natáčení”. Když ale něco řekně, sedne to jako…prostě je to trefné. Novináři by mohli vyprávět. Dá se říct, že nikdo by tímto stylem u nich nezabodoval, ale k finskému jezdci to zkrátka patří. Kdyby se choval jinak, bylo by to divné. Stejně jako by bylo zvláštní, pokud by se někdo začal chovat jako on.

Ani založení jeho instagramového účtu nebylo nijak bombastické. “Iceman” to udělal, hotovo dvacet. „Ahoj lidi, založil jsem si Instagram. Nevím sice, co dělám, ale uvidíme. Tak mě můžete sledovat,“ hlásí v prvním příspěvku v podobě videa. A také, že ano! Během několika málo hodin měl 200 tisíc fanoušků a počet stále rostl. Holt ne vždy se PR musí dělat křiklavě a populistiky.

Foto: Instagram, Facebook

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *