Jaké hry paří mladý Schumacher? Jde po stopách svého otce

Hraní na PlayStationu je pro řadu z nás oblíbenou činností. V dnešní době už se celá řada her blíží realitě způsobem, o kterém jsme si před pár lety mohli nechat jenom zdát. Není se čemu divit, že hrám holdují i děti slavných rodičů. Například jezdec týmu US-Charouz Racing System v německé Formule 4 David Schumacher.

I když by se mohlo zdát, že díky faktu, že je jeho otcem bývalý slavný závodník Formule 1 Ralph Schumacher, má David cestičku vzhůru umetenou. Ale jak už to tak bývá, pro slavné děti je to mnohdy mnohem těžší, jsou na ně větší nároky, lidé je neustále sledují. David se však snaží, k obrovskému talentu přidává i každodenní dřinu. Vyplácí se, letos je nejlepším nováčkem šampionátu německé Formule.

Když má chvíli volno, například teď v letní přestávce, rád si sem tam zapaří na PlayStationu. Asi nikoho nepřekvapí, že nejčastěji usedá k závodním simulátorům, mimo jiné i Formule 1. „Zkouším si tratě, na kterých jezdil táta. A kdo ví, třeba na nich jednou v monopostu F1 pojedu i já,“ usmívá se David. Právě šampionát F1 je jeho obrovským snem. Synovec slavného Michaela Schumachera by tak pokračoval v “rodinné tradici”. Uvidíme, jestli se mu to podaří. Našlápnuto určitě má.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *