Kdo nechce být žebrák, ať jede do Žebráku! Tam teď už opravdu naděluje ježíšek

Nevěříte? Vánoce jsou svátky klidu a míru. Ale do Štedrého dne, kdy snad většina z nás konečně vypustí páru a bude opravdu odpočívat, je ještě pár dní. Teď je to spíše o stresu z toho, kde pořídit nejlepší dárky. A samozřejmě hlavně co komu dát, aby to bylo naprosto top. Máme pro vás řešení.

Většinou zní argument „peníze netiskneme.“ Těžko si koupíte všechno, na co ukážete. Je tedy třeba nakupovat nejen srdcem, ale také s rozmyslem. Obchodní centra jsou plná lidí a ceny navíc většinou nadhodnocené. „Jsme obchodníci, musíme vydělávat,“. Do jisté míry je to pravda. Jsou však naštěstí i společnosti, které na Vánoce své zákazníky raději odmění, než aby se z nich snažily dostat ještě víc. Jednou z takových firem je Exclusive Cars, prodejce vozů Hyundai.

Nejenže si v dealerství na Žebráku, které je v hned u sjezdu z dálnice na Plzeň, vyberete z obrovského množství vozů za speciální vánoční ceny, ale opravdu zde dostanete i další dárky pro své blízké. Ke každému zakoupenému vozu dostanet  speciální edici vánoční sady DVD Janka  Ledeckého a akční kameru Sencor. Největší výhoda však je, že na Žebráku dárky seženete za ceny, které jsou reálné, ne uměle nastřelené. A ještě k tomu dostanete děkovné v hotovosti. Takže nechcete-li být po Vánocích za žebráky, je čas vyrazit do Exclusive Cars na Žebráku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *