Lauda a Mercedes? Do roku 2020 není o čem, pak se uvidí

Představit si slavného Nikiho Laudu jinak, než v souvislosti se seriálem formule 1, je prakticky nemožné. Maximálně ještě za kokpitem oblíbeného stroje, jak se prohání mezi mraky (ne náhodou měl i vlastní leteckou splečnost). Dnes je spojen s Mercedesem. Ale jak to bude v budoucnu?

Trojnásobný mistr světa formule 1 své aktivity tak trochu omezuje. Rakušan ukončil spolupráci s televizní stanicí RTL, ale to mu nebrání, aby neobjížděl všechny závody nejrychlejších vozů planety. Naopak, vlastně tak na to má ještě více času. Ovšem to není cílový stav. „Chci se hlavně věnovat rodině. I když je pravda, že manželka a obě děti mě teď vidí více, než kdy jindy,“ zavtipkoval si slvný jezdec, který prý kromě jedenadvaceti víkendů tráví doma úplně všechny.

Po jeho odchodu z RTL se tak logicky začalo spekulovat o tom, že by se mohl vyvázat i ze spolupráce s Mercedesem. To však Laudu striktně odmítá s tím, že platnou smlouvu, která končí v roce 2020, dodrží. A potom? „To se uvidí. Budu to řešit, až ten okamžik nastane. Do té doby spolupráce s Mercedesem platí.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *