Lirim Zendeli jako Spider Man? Mistr světa F4 si oblíbil PlayStation

Německý pilot Lirim Zendeli je doslova kometou letošní sezóny německé Formule 4. Rodák z Bochumi si už jeden závodní víkend před koncem šampionátu zajistil titul mistra světa. Možná je to i díky tomu, že relaxuje u PlayStationu.

Známe to u mnoha sportovců. Když jedou na soustředění nebo na delší dobu mimo domov, PlayStation si berou s sebou. Lirim Zendeli není výjimou. „Mám tam pár oblíbených her. Samozřejmě závody, simulátor Formule 1 a tak podobně. A teď nový Spider Man, to vypadá jako velká pecka,“ usmívá se jezdec stáje US-Charouz Racing System. Mimochodem, na “dvounohého pavouka” si budete moci brzy zahrát i vy. Hra totiž vychází už 7. září.

Proč je tato platforma tak oblíbená nejen mezi závodníky? Je to snadné, úplně vypnout, chvíli myslí na jiné věci. Přesto, že často hrají hry, které jsou jejich profesi velmi blízké, nebo jsou naprosto totožné. „Někdy si vyzkouším tratě, na kterých jsem ještě nejel. A hlavně si sednu do monopostu formule 1, což je samozřejmě můj velký sen i v reálu,“ doplnil Zendeli. Přejme mu, aby mu toto přání vyšlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *