Márquez je spokojený, s Hondou prodloužil o další dva roky

Je mu sice teprve pětadvacet let, už toho však dosáhl tolik, že by klidně mohl pověsit motorku na hřebík. To však Marc Márquez samozřejmě neplánuje, právě naopak. Chce být stále nejlepší. Zřejmě i proto prodloužil s Honda Racing Corporation.

Úřadující mistr světa má samozřejmě v tovární stáji Repsol Honda na růžích ustláno. Aby také ne! Kombinace španělského jezdce a japonské stáje přináší jen samé úspěchy. Proč by tedy jedna nebo druhá strana něco měnila? „Jsem hrdý na to, že jsem členem rodiny Hondy a že zde budu i nadále pokračovat. V Hondě dělají vše proto, abych byl maximálně spokojený. První dva oficiální testy dopadly skvěle a já už se mohu plně soustředit na nadcházející sezónu,“ pochvaloval si Márquez po dvou třídenních testech v Malajsii a Thajsku.

Je jasné, že právě on bude opět žhavým adeptem na celkové vítězství. „Věřím, že sezónu zahájíme vítězně. Co bude dál, to se uvidí. Ale samozřejmě máme jen ty nejvyšší ambice,” uznal Prezident HRC Yoshishige Nomura. I on si pochvaloval prodloužení spolupráce se španělským jezdcem. „Stále se snaží zlepšovat, dostat se až na limit. Vyzrál a pro Hondu získal řadu titulů.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *