Massa je plný očekávání. První závod po odchodu z F1 už se blíží

Seriál formule 1 je už pro něj zřejmě definitivně uzavřenou kapitolou. Rychlých vozů se však Felipe Massa samozřejmě nevzdává. Už za pár měsíců ho čeká první start v mistrovství cestovních vozů Stock Car.

Na okruhu Interlagos si poprvé vyzkouší, jaké to je mít důvěru od týmu Cimed Racing. Parťákem vicemistra světa formule 1 z roku 2008 bude pětinásobný vítěz této série Cacá Bueno. Ovšem Massova budoucnost v tomto šamionátu je zatím obestřena rouškou tajemství. Kdybychom se měli k něčemu přiklonit tak k tomu, že odjede jeden, dva, maximálně tři závody a přesedlá na formuli E. „Je to mé přání, chtěl bych tam závodit,“ přiznal Massa, který už má dokonce za sebou testy s Jaguarem.

 

Proto bychom se přiklonili k názoru, že naskočí ještě do aktuální sezóny a nebude čekat až na další. V každém případě brazislká série Stock Car není pro žádné zelenáče. Spíše vypadá tak trochu jako odkladiště bývalých jezdců formule 1. Vždyť Massovými soupeři na trati budou i bývalí kolegové Rubens Barrichello, Antonio Pizzonia nebo Ricardo Zonta.

Foto: Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *