McLaren bude zase budit závist? Chystají se velké změny

Pokud se stanete pilotem Formule 1, jste jistě hodně dobří. Ušli jste obrovský kus cesty, máte talent, nebo ještě častěji silné finanční zázemí. Ovšem musíte na sobě stále makat, bez toho to zkrátka nejde. Je to zaměstnání na hlavní pracovní poměr. U McLarenu je to však ještě o malinko jinak.

Když se totiž dostanete do týmu McLaren, dýchá na vás atmosféra doslova ze všech koutů. Ale to není zdaleka všechno. Očekává se, že budete nejlepší a pokud možno stylem, který vám budou ostatní závidět. Přesně tak si to přesně šéf stáje Zak Brown. „Musíme se posouvat dále, každou sezónu být jiní. Nejen jezdci, ale naprosto každý jedine, který je s námi na jedné lodi,“ má jasno boss. I proto bude monopost stáje příští sezónu, kdy nově vsadí na motory Renault, zase v jiném kabátě. „Věříme, že až dorazíme do Austrálie, fanoušci to ocení. Jiné týmy také dělají změny, ale ne takové, jako my.“

Brown potvrdil, že novinky zohlední slavnou historii stáje. Je tedy docela možné, že se vrátí i ke starým dobrým barvám. „Zatím nemáme finální verzi. Záleží i na našich sponzorech,“ vysvětlil Brown. Jisté je, že oranžovo černý stroj tak, jako v minulé sezóne, na devětadevadesát procent neuvidíme. Takže stříbná, černobílá? Nebo úplně jiná? Uvidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *