Nová smlouva pro Hamiltona: Vydělá si obrovský balík

Několikanásobný mistr světa a ikona Formule 1. To je Lewis Hamilton, který už o tomto víkendu začne svoji dvanáctou sezónu v seriálu nejrychlejších vozů. Zároveň by to teoreticky mohl být jeho poslední rok v Mercedesu, protože mu končí smlouva. Ale zřejmě nebude.

Nejde o to, že by Hamiltona nikdo jiný nechtěl. Samozřejmě by po něm s radostí sáhly skoro všechny týmy. Háček je však v tom, že Hamiltonovi se z Mercedesu nechce a ani stáj se ho nehodlá zbavovat. Z toho plyne jediné, nabídka nové smlouvy, kterou by měl britský pilot podle všeho podepsat v horizontu několika málo dní. A o tom, že bude znít na opravdu pohádkovou sumu, kterou si mnozí z nás ani nedokáží představit, není třeba dvakrát hovořit.

Podle všeho by měl Hamilton podepsat kontrakt na pětačtyřicet miliónů eur, což je v “našich” více než miliarda. Za to už se dá pořídit spousta zajímavých věcí jako domy, auta, lodě nebo třeba celá Pařížská ulice. Na druhou stranu, co také čekat jiného? Čtyřnásobný světový šampion, který si brousí zuby na svůj pátý zářez, má prostě svoji cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *