Nový motoristický pořad v České televizi již v březnu nahradí původní Auto Moto Revue

Baví vás motorismus a chcete se dozvídat nové informace zábavnou formou? Moderátorská dvojice Pavel Liška – Honza Révai jsou především motorkáři tělem i duší o čemž svědčí například i jejich tříměsíční cesta po Mexiku na motorkách. A málokdo ví, že Révai se navíc vyučil automechanikem.

I přesto na pořadu úzce spolupracují odborní motorističtí poradci. A protože je dnešní doba plná stresu, bude tento nový motoristický pořad stylizován do zábavné, lifestylové formy. To ostatně obsazení herce Pavla Lišky naznačuje dost jasně.

Kromě testů aut, informací o motoristických odlišnostech v zahraničí nebo scének na téma „nedostatky v bodovém systému“, se můžete těšit například na rubriku Za volantem žena. V té se budou střídat známé ženy z herecké, pěvecké a sportovní branže. V díle, z něhož je sestříhán trailer, se rubriky pro ženy ujala herečka Miluše Bittnerová.

Ačkoli toho tento trailer o novém pořadu zase tak moc neprozradí, zcela jistě odhalí zásadní odlišnost od původní, ryze publicistické formy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *