Pondělí 18. ledna 2021
Motorsport Monday CZ
  • HOME
  • Formule
  • Cestovní vozy
  • Rallye
  • Ostatní
No Result
View All Result
  • HOME
  • Formule
  • Cestovní vozy
  • Rallye
  • Ostatní
No Result
View All Result
Motorsport Monday CZ
No Result
View All Result

reklama

Oběti čínské chřipky: Minardi Days v Imole

Zakladatel dnes již svým způsobem věhlasného týmu Minardi-F1, Giancarlo Minardi, měl před pěti lety nápad uspořádat v Imole (tedy nedaleko „jeho“ města Faenza) jakýsi sraz přátel své Scuderie, kolem kterého se časem vyvinul přímo senzační historický podnik.

Začátkem května (tedy o termín, kdy se tam dříve pravidelně pořádala velká cena San Marina Formule 1) se při Minardi Days scházely stovky krásných závodních vozů všech tříd, kolem kterých se točilo mnoho (většinou neohlášených) velkých jmen. Minulý rok mohl fanda v paddocku znenadání „narazit“ na hvězdy, jako ing. Maura Forghieriho, Antonia Tomainiho, Bruna Giacomelliho, Sandra Nanniniho, Carla Cacettiho nebo Riccarda Patrese.

Ročník 2019 byl o to zajímavější, že současně sloužil jako aktuální sraz Klubu bývalých pilotů Formule 1, takže se na Autodrom Dino e Enzo Ferrari dostavily i legendy rázu Hanse Herrmanna, Dickieho Attwooda, Howdena Ganleye, Teddyho Piletta, Davida Pipera, Dereka Dalyho a dalších.

Na něco podobného si tedy budeme muset další dlouhý rok počkat…

Text a foto: Roman Klemm

 

Předchozí článek

Oběti čínské chřipky 2020: Jim-Clark-Revival-Hockenheim

Další článek

Oběti čínské chřipky 2020: 6h ve Spa Francorchamps – WEC

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

© 2020 Motorsportmondaycz

  • HOME
  • Kontakt
No Result
View All Result
  • HOME
  • Kontakt

© 2020 Motorsportmondaycz