Ocon do Renaultu? Možná, pokud odejde Carlos Sainz

Je to pořádně zamotané. Daniel Ricciardo zřejmě zůstane u Red Bullu, což je ale velká komplikace pro další týmy, kteří jsou na tomto týmu “závislí”. Výjimkou není ani Renault, který netuší, jestli zůstane Carlos Sainz, nebo co vlastně bude dál. Takže?

Sainz totiž do Renaultu přišel na rok jen proto, že souhlasil s odchodem z Toro Rosso. Co může chtít Red Bull teď? Jaká přání připutují k uším bossů Renaultu? Není se tedy čemu divit, že by v týmu chtěli mít přeci jen jasno. Šéf Mercedesu Toto Wolff se už nechal slyšet, že by mu vůbec nevadilo, kdyby se z finančně trápící se Force Indie přesunul Esteban Ocon. Prý by se alespoň naučil pracovat ve velkém týmu a prospělo by mu to.

V Renaultu jsou však opatrní. Jednání prý probíhají, ale na několika frontách. Ve hře je jak příchod Ocona, tak i setrvání Sainze, ale i další možnosti. „Zvažujeme, uvidíme. Hlavní slovo ale bude mít Red Bull,“ vysvětlil Cyril Abiteboul. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. V každém případě Ocon by u Renaultu nebyl poprvé, v první polovině roku 2016 už tam testoval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *