Ricciardo: Jsme připraveni porážet nejlepší

Už v neděli 25. března to vypukne. Kolotoč Formule 1 se roztočí na plné obrátky a v australském Melbourne se konečně ukáže, jak na tom jednotlivé týmy opravdu jsou. Vypadá to na opravdu zajímavou sezónu i díky stáji Red Bull.

Jestli si někdo myslel, že se to všechno letos odehraje v režii Mercedesu a Ferrari s tím, že občas někdo mezi tyto giganty vstoupí, možná bude zklamán. Jde o to, že v Red Bullu si opravdu věří. Víra sice hory přenáší, ale bude to stačit? „Jsme na tom zřejmě nejlépe za dobu, co jsem u týmu. Rozhodně lépe, než před rokem,“ má jasno Daniel Ricciardo. Uvědomuje si, že je sice stále co zlepšovat, ale testy podle něj ukázaly, že Red Bully budou mít šanci poprat se o nejvyšší příčky. „Věřím, že máme na to bojovat s nejlepšími, máme dobré auto.“

Red Bull se tak podle australského piloty z kořisti stane lovcem. „Jasně, ještě není všechno ideální. Nemáme rychlost, jakou si přejeme. Ale víme, že to přijde. Už v prvním závodě můžeme jít s autem na limity a to je vždycky dobré,“ má naprosto jasno. Vzhledem k tomu, že se bude chtít samozřejmě předvést před vlastním publikem, možná právě on je černým koněm první Velké ceny sezóny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *