Rosberg už závodit nechce, bude pracovat pro Sky Sports

Deset let se Nico Rosberg proháněl po okruzích Formule 1 v barvách tým Williams a Mercedes. Vyhrál titul mistra světa a závodní rukavice pověsil na hřebík. Neměl motivaci, chtěl se věnovat jiným věcem. Jednou z nich je role moderátora.

Rosberg okamžitě po ukončení kariéry ve Formuli 1 jasně řekl, že už se na okruhy nikdy nevrátí. Teď to sice porušil, ale za lháře ho považovat nelze. Vrací se totiž coby komentátor televizní stanice Sky Sports a vyzkouší si roli experta na F1 s mikrofonem v ruce. Nakonec, nebude to jeho poprvé. První krůčky v nové práci udělal už loni v Japonsku a Velká cena se mu v nové roli natolik zalíbila, že s radostí kývl na nabídku podílet se na vysílání mnohem více.

„Není to sice ten pravý adrenalin, jako když sedíte za volantem. Ale má to také něco do sebe. Jsem moc šťastný, že mi to vedení Sky Sports umožnilo,“ nechal se slyšet Rosberg. Také britská televize si mne ruce. I proto, že Nico bude tak trochu putovní. Jelikož má nesporný talent na jazyky, kromě Sky Sports se objeví i Sky Italia a sem tam si něco odpracuje i pro německou RTL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *