Šef Sauberu: Jezdci by si měli dávat pozor, jak se chovají po své první velké výplatě

Rukama mu prošla velká řada hvězd světového formátku. Jen namátkou “udělal” Lewise Hamiltona a další piloty. Frédéric Vasseur tak moc dobře ví, že k tomu, aby člověk z velkých peněz “zblbnul”, rozhodně není daleko.

Ve své stáji má momentálně jednoho z nejnadějnějších jezdců současného světa Formule 1. Charles Leclerc bude zřejmě hodně žádaným “zbožím” a velmi nahlas se hovoří o jeho přestupu k Ferrari. Bylo by to logické, protože mladý pilot absolvoval slavnou jezdeckou akademii Ferrari. „To je vždycky velký krok. Nikdy nemůžete vědět, co se stane, když jezdci dostanou své první velké peníze. Nechci jmenovat, ale v minulosti se stalo, že ztratili své kořeny, začali se chovat jinak,“ uvědomuje se Vasseur a dodává, že věří, že u Leclerca to bude jinak.

Na druhou stranu, pokud se potvrdí částka v přepočtu přes 100 milionů korun, kterou by si mohl u Ferrari vydělat, je to opravdu obrovský skok. „Také proto Ferrari dříve váhalo s angažováním mladých jezdců. Také oni vědí, že se může stát všechno možné. Téměř doslova,“ doplnil muž, který už toho ve Formuli 1 viděl opravdu hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *