Toro Rosso může překvapit. Honda šlape perfektně

Mírný optimismus a naděje, že letošní sezóna Formule 1 bude nejlepší v jejich historii. Tak nějak to teď vypadá v zákulisí Toro Rosso. Není se čemu divit. S novým motorem Honda to opravdu vypadá lépe, než si kdokoli představoval.

Nový partner, nové zítřky. Honda si mne ruce, protože s McLarenem to poslední roky nebylo nic moc. Vlastně spíš nic. A teď najednou čtyři dny a 498 kol bez poruchy. Tedy vlastně celý druhý předsezónní test. To je úctyhodné číslo budící respekt ve všech stájích. „Jsme spokojeni, i když jsme v závěru objevili anomálii v datech. Proto jsem auto stáhli o chvíli dřív, abychom měli čas vše prozkoumat,“ vysvětlil technický ředitel Hondy Tojoharu Tanabe, který si zároveň pochvaluje i atmosféru v celém týmu a styl komunikace. „Těšíme se na první závod.“

Také u Toto Rosso panuje samozřejmě absolutní spokojenost. „Zádrhel v závěru nám radost nezkazí. Stejně už bylo téměř vše hotové. Jsme skvěle naladěni a vyhlížíme první závod,“ usmíval se  technický ředitel Toro Rosso James Key. Do boje o body tak na poslední chvíli zřejmě s naprostou vážností vstupuje další tým. Letošní sezóna by tak mohla být hodně zajímavá.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *