Tři závodní víkendy v řadě? Anthoine Hubert s tím problém nemá

Pilot stáje ART Anthoine Hubert vévodí šampionátu série GP3. Přesto za celé dva roky působnosti v sérii nedokázal ani jednou projet cílem první. Minulý týden mu sice při domácí GP Francie připadlo vítězství po diskvalifikaci Doriana Boccolacciho, takovým způsobem ale asi nechce zvítězit nikdo.

Ve Francii jsi získal své první vítězství v GP3. Ale asi to nebylo způsobem, jaký sis představoval?
Určitě ne. Je to sice dobré z hlediska bodů, jelikož za to bylo opravdu hodně bodů. Ale já chci zvítězit na trati. Toto bylo vítězství díky diskvalifikaci Doriana [Boccolacciho]. Takže teď chci získat mé vlastní vítězství tak, že jako první protnu cílovou čáru.

Myslíš, že byl okruh Le Castellet správným místem pro GP Francie?
Ano. Myslím, že je to jedna z nejkrásnějších tratí ve Francii. Ve Francii máme hodně dobrých tratí, ale ty jsou zřejmě příliš malé a nemají dostatečné vybavení na organizaci GP Francie, takže je to správné místo.

Jak snášíš situaci, kdy teď máme tři závodní víkendy v řadě?
Minulý týden to začalo dobře a, nehledě na vítězství, byli jsme rychlí a vždy vpředu. Takže ano, preferuji tuto situaci než zůstat doma, jelikož se teď cítím velmi sebejistě.

Cítíš, že jsou vám ostatní týmy blíž než loni?
Ano, přišli jsme o vítězství v prvních dvou kvalifikacích, takže je zde letos očividně velká konkurence. Ukazuje se, že nejsme tak vepředu před ostatními, ale pracujeme opravdu tvrdě, abychom získali první pole position sezony a začali opět vítězit tak jako v minulé sezóně.

Jak máš rád Red Bull Ring?
Mám ho rád. Je to zábavná trať, i když s málo zatáčkami, ale prostředí kolem trati je opravdu krásné, takže jsem tu rád.

-Šárka Chomiaková-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *