V Dubaji to tentokrát nevyšlo, Beckhäuser v poli poražených

Každý den není posvícení, ve sportu to platá dvojnásob. Zatímco minulý víkend slavil český jezdce Tom Bechäuser dvakrát umístění na pódiu, tentokrát musel na podobný úspěch zapomenout. I tak ale dělá v seriálu F4 pořádný vítr.

Vždyť svůj první závod v seriálu v životě jel téměř přesně před rokem (duben 2017). Tom však nepůsobil loni jako vyjukaný zajíček, natož letos, když už se ve startovním poli definitivně zabydlel. Vysněná cesta do Formule 1 nebude protkána jen úspěchy, to si moc dobře uvědomuje i český mladík. „Z každé porážky se musím poučit. Příště být lepší a nedělat stejné chyby,“ má to v hlavě naprosto jasně srovnané. Přestože tedy tentokrát v Dubaji na bednu nedosáhl, mohl ze závodů čerpat do dalších závodů.

Seriál Formule 4 pádí dopředu mílovými kroky, není čas truchlit nad jedním nepovedeným víkendem. Po  karambolu v minulém závodě o sobě zase dal vědět druhý Čech ve startovním poli. Ale ani Petr Ptáček na vrchol tentokrát nedosáhl. Přesto je pro něj každý dojetý závod skvělou zkušeností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *