V Red Bullu se točí jako kolovrátek. Teď zase tvrdí, že na Mercedes nemají

Čert aby se v tom vyznal! V Red Bullu by si zřejmě měli ujasnit, jaké výstupy pronášejí směrem k veřejnosti. Zejména poradce stáje Helmut Marko totiž vypadá, jako by se totálně zbláznil.

Je to jen pár týdnů, kdy Marko prohlásil, že Red Bull nemá šanci, aby mohl s Ferrari a Mercedesem bojovat o titul. Po předsezónních testech v Barceloně však ototčil poprvé, když tvrdil, že se mohou měřit s nejlepšími a pochvaloval si, jak bude souboj a titul světového šamipóna i pohár konstruktérů zajímavý až do konce. Nejspíš ho však opanovala až příliš velká euforie, protože po prvním závodě v Melbourne otočil podruhé s tím, že Mercedes je úplně někde jinde a Red Bull na něj nemá.

„Jsou z jiného světa, nikdy je nedohoníme. Ale ani Ferrari, varoval jsem je, neposlouchali,“ řekl Marko. No, jestli někoho varoval stylem, že během měsíce třikrát změnil názor, pak se není čemu divit, že ho nikdo nebral vážně. Zároveň si přeje, aby majitel práv na Formuli 1, tedy společnost Liberty začala jednat o změnách pravidel v rámci vývoje motorů. To by se opravdu stát mělo a už v Bahrajnu bychom se měli dozvědět, co bude dál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *