Williams představil nový vůz: Jak se vám líbí FW41?

Napravit nepovedenou loňskou sezónu, kdy Williams skončil v seriálu Formule 1 až pátý s propastnou ztrátou na Force Indii, která přitom používá stejné motory. To je hlavní cíl týmu, který představil nový monopost s názvem FW41.

Lance Stroll a Sergej Sirotkin sice dostanou vylepšené auto, to však neznamená, že by se měla automaticky konat nějaká cesta nahoru celkovým pořadím. Může to být klidně přesně naopak, protože o své místo na slunci se poperou i další dravci toužící po úspěchu. Zejména Renault a McLaren se nijak netají svými ambicemi. „Jsem strašně ráda, že jsem u toho mohla být. Tenhle vůz bude opravdu dobrý,“ nepochybuje Claire Williamsová, která se k týmu vrátila po mateřské dovolené. Zajistit by to měli zejména nový technický šéf Paddy Lowe a šéf aerodynamiky Dirk de Beer s hlavním designérem Ede Woodem.

Zatím to je však jedna velká teorie, což si všichni moc dobře uvědomují. „Dokud nejsme na trati, nevíme, kam se posunuli ostatní týmy. Můžeme se jen dohadovat,“ má jasno Lance Stroll. Jedním dechem však dodává, že už se moc těší, až konečně usedne do kokpitu k ostrému závodu. Uvidíme, kam se letos Williams zařadí. Jisté je, úspěch potřebuje jako sůl.

Foto: Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *