Zlý muž se vrací: López pojede za Dragon Racing

Tohle asi čekal málokdo. José Mara López nikdy nešel pro ostřejší daleko, což se mu stalo osudným v minulé sezóně Formule E. Poté, co střílel do vlastních řad, tým DS Virgin ho prakticky na hodinu vyrazil. Jenže se zdá, že staré rány se zahojily.

Pokud znáte přísloví, že někdo “letí jako namydlený blesk”, tak to byl přesně Lópezův případ. Pustil si ústa na špacír, kritizoval všechno možné i nemožné a na týmu DS Virgin nenechal nit suchou. Ještě, než si stačil zabalit, byl na dlažbě. Tenkrát by si nikdo nevsadil, že by tohle spojení mohlo ještě někdy fungovat, protože létala opravdu poměrně ostrá slova. Jenže se zdá, že není nic staršího, než loňský vyhazov.

Dragon Racing totiž propustil Neela Janiho a najednou neměl kdo jet závod v Marrákéši, který je na programu už 13. ledna. Vedení tudíž sáhlo pro ostříleného harcovníka, který už navíc zákuisí týmu zná a nemusí se tedy tolik učit. Nejspíš však půjde jen o záskok na tnto konkrétní závod. Argentinec je totiž vázan u týmu Toyota v seriálu WEC.

Foto: Facebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *